اوقات شرعی

آمار بازدید کنندگان
  • بازدید امروز: 96
  • بازدید دیروز: 4,527
  • کل بازدیدها: 435,382

خدمات پزشکان بسیج جامعه پزشکی به مردم خیرآباد سمنان

جانشین بسیج جامعه پزشکی استان سمنان گفت: جمعی از پزشکان بسیج جامعه پزشکی با حضور در روستای خیرآباد سمنان ، مردم این روستا را رایگان ویزیت کردند.

 

به گزارش روابط عمومی دهیاری خیرآبادسرهنگ انتظاری جانشین بسیج جامعه پزشکی استان سمنان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، گفت:  بسیج جامعه پزشکی استان در راستای منویات رهبری در بحث نهضت خدمت رسانی به مردم طرح‌های متعددی دارد که مهمترین آن طرح شهید رهنمون است که در این طرح تیم‌های پزشکی در رشته‌های عمومی و تک تخصصی و فوق تخصصی به مناطق محروم اعزام می‌شوند.

وی افزود: از ابتدای امسال تاکنون حدود ۱۰ هزار نفر از مردم مناطق استان ویزیت رایگان شده اند و امروز این طرح با حضور پزشکانی در رشته‌های دندانپزشکی – پزشک عمومی – پزشک اطفال و ارتوپد در روستای خیرآباد انجام شده است.

جانشین بسیج جامعه پزشکی استان تصریح کرد: در سطح استان ۱۶ تیم رهنمون تشکیل شده که این تیم‌ها شامل یک پزشک و پرستار و کارشناس مامایی و بهداشت محیط هستند و به صورت ماهانه و متناوب به نقاط از پیش تعیین شده است رفته و بر مبنای اطلاعات این تیم‌ها تیم‌های تک تخصصی و فوق تخصصی به این مناطق اعزام می‌شوند.

مردم هم از خدمات پزشکان در روستای خیرآباد ابراز رضایت کردند.