اوقات شرعی

آمار بازدید کنندگان
  • بازدید امروز: 99
  • بازدید دیروز: 363
  • کل بازدیدها: 71,497

سیدعباس دانایی فرماندارسمنان:فعالیت هیات های اندیشه ورز روستایی درقالب۶هیات

سید عباس دانایی فرماندار شهرستان سمنان خبر داد
هیات های اندیشه ورز روستایی در قالب ۶ هیات،عمران و خدمات،بهداشت و سلامت،اشتغال و امور اقتصادی،فرهنگی،اجتماعی،بانوان و جوانان با با فعالیت ۲۷ نفر

سید عباس دانایی فرماندار سمنان در جلسه معارفه اولین هیات اندیشه ورز روستایی در بخش مرکزی شهرستان سمنان ضمن تبریک میلاد امام حسن مجتبی،با مطلوب ارزیابی نمودن این اقدام از سوی دست اندرکاران روستای دلازیان بیان داشت ۱۰ روستای بالای ۲۰ خانوار بخش مرکزی شهرستان سمنان هریک دارای قابلیت ها و فرصت های خوبی است.
وی با اشاره به ثمر رسیدن تمام اقداماتی که با مشارکت مردم انجام میشود افزود هیات اندیشه ورز بصورت کاملا مردمی با اعضایی که بصورت خودجوش با مدارک تحصیلی عالی در راستای برنامه ریزی در جهت توسعه روستا در بخش های مختلف پا به کار شده اند که جای تقدیر و تشکر دارد.
دانایی با اشاره به فرصت خوب برای اولین بار پس از انقلاب در بحث پرداخت تسهیلات اشتغال کم بهره با سود ۶ درصد روستایی با بازپرداخت ۹ ساله از اختصاص یک و نیم میلیارد دلار در بخش اشتغال روستایی در سطح کشور خبر داد.
فرماندار سمنان هیات های اندیشه ورز روستایی در قالب ۶ هیات،عمران و خدمات،بهداشت و سلامت،اشتغال و امور اقتصادی،فرهنگی،اجتماعی،بانوان و جوانان با با فعالیت ۲۷ نفر خبر داد