اوقات شرعی

آمار بازدید کنندگان
  • بازدید امروز: 1,623
  • بازدید دیروز: 2,121
  • کل بازدیدها: 481,510

استاندار سمنان:طرح هادی روستاها به کمک شوراودهیاری هابایدساماندهی شود

استاندار سمنان:
سید شهاب الدین چاوشی استاندار سمنان در دیدار با مدیر کل بنیاد مسکن استان سمنان گفت: طرح هادی روستاها به کمک شورای روستا و دهیاری ها باید ساماندهی شود.
به گزارش روابط عمومی دهیاری خیرآباد:
استاندار سمنان در دیدار با مدیر کل بنیاد مسکن استان سمنان گفت: انتظار این است که بنیاد مسکن؛ این‌نهاد مقدس که بنام امام (ره )شکل گرفته؛ رنگ و بویی از نام و یاد و رفتار امام (ره)را ارائه خدمات به مردم نمایان سازد.
ایشان با اشاره به اینکه روستاها از استحکام سازه ای مناسب برخوردار نیستند، افزود: باید سازماندهی بافت روستایی در اولویت کار ؛ قرار گیرد .
چاوشی ادامه داد: با توجه به عدم استحکام بناهای روستایی ؛لازم است تا با کمک دهیاری؛ شورا و معاونت عمرانی استانداری با جذب اعتبارات در جهت نوسازی کامل روستاها اقدام شود.
وی با اشاره به اینکه بنیاد مسکن از نهادهای خوشنام انقلاب اسلامی است و فعالیت ها و اقدامات آن مقبول می‌باشد، خاطر نشان کرد: بنیاد مسکن نهادی است که باید حرمت آن نگه داشته و فعالیتهای آن توسعه یابد .
استاندار سمنان ابراز داشت: جمع کثیری از مردم بدون هیچ مشکلی مسکن خود را از سوی بنیاد مسکن تامین نموده اند؛آن هم بدون هیچ تبلیغات، جنجال و مشکلی / غالبا فعالیتهای بنیاد مسکن تبلیغی نبوده است .