ساعت

horoscop 2009 free online movies horoscop 2010 | horoscop saptamanal | horoscop zilic | horoscop |

Get Adobe Flash player
تقویم
مرداد ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« تیر    
 ۱۲۳۴۵
۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲
۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹
۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶
۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱  
نظرسنجی

مهمترین کمبود ها در خیرآباد را در چه می بینید؟

»نمایش نتایج

در حال بارگزاری ... در حال بارگزاری ...
آمار سایت
بازدید‌های امروز: 45 نفر
مجموع بازدیدها: 24955 نفر
تعداد افراد حاضر: 0 نفر

مجموع بازدید‌ این صفحه: 46 نفر

استاندار سمنان:طرح هادی روستاها به کمک شوراودهیاری هابایدساماندهی شود

استاندار سمنان:
سید شهاب الدین چاوشی استاندار سمنان در دیدار با مدیر کل بنیاد مسکن استان سمنان گفت: طرح هادی روستاها به کمک شورای روستا و دهیاری ها باید ساماندهی شود.
به گزارش روابط عمومی دهیاری خیرآباد:
استاندار سمنان در دیدار با مدیر کل بنیاد مسکن استان سمنان گفت: انتظار این است که بنیاد مسکن؛ این‌نهاد مقدس که بنام امام (ره )شکل گرفته؛ رنگ و بویی از نام و یاد و رفتار امام (ره)را ارائه خدمات به مردم نمایان سازد.
ایشان با اشاره به اینکه روستاها از استحکام سازه ای مناسب برخوردار نیستند، افزود: باید سازماندهی بافت روستایی در اولویت کار ؛ قرار گیرد .
چاوشی ادامه داد: با توجه به عدم استحکام بناهای روستایی ؛لازم است تا با کمک دهیاری؛ شورا و معاونت عمرانی استانداری با جذب اعتبارات در جهت نوسازی کامل روستاها اقدام شود.
وی با اشاره به اینکه بنیاد مسکن از نهادهای خوشنام انقلاب اسلامی است و فعالیت ها و اقدامات آن مقبول می‌باشد، خاطر نشان کرد: بنیاد مسکن نهادی است که باید حرمت آن نگه داشته و فعالیتهای آن توسعه یابد .
استاندار سمنان ابراز داشت: جمع کثیری از مردم بدون هیچ مشکلی مسکن خود را از سوی بنیاد مسکن تامین نموده اند؛آن هم بدون هیچ تبلیغات، جنجال و مشکلی / غالبا فعالیتهای بنیاد مسکن تبلیغی نبوده است .