اوقات شرعی

آمار بازدید کنندگان
  • بازدید امروز: 1,633
  • بازدید دیروز: 0
  • کل بازدیدها: 1,633

قهرمانی تیم والیبال دهیاری خیرآباددرمسابقات جام فجر روستایی

روابط عمومی دهیاری خیرآباد.مسابقات والیبال روستایی جام فجربه میزبانی روستای رکن آباد ، جمعه ۲۰بهمن ماه با برگزاری مراسم اختتامیه و تقدیر از تیم‎های برتر به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ مراسم اختتامیه نخستین مسابقات والیبال روستایی به میزبانی روستای رکن آباد با حضور جهانشیر معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ، علیزاده رئیس هیئت ورزشی روستایی و بازیهای بومی و محلی استان ، شاهورانی نسب سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان ، زیاری بخشدار مرکزی سمنان و سایر مسئولین استان و شهرستانی و جمعیت ۵۰۰نفری ورزشکاران و مردم روستا در سالن امام خمینی (ره) خیرآبادبرگزار شد.
محسن جهانشیر ضمن تبریک ایام فرخنده و مبارک دهه فجر گفت : حقیقت این است که کشور و جامعه‏ی ما بعد از انقلاب، در تمام طول این دوران، لحظات حساسی را گذرانده است که نقش جوانها و تأثیر حالت جوانی و استعدادهای جوانی در آن، یک نقش برجسته است.
وی در این آیین ضمن خرسندی از حضور ویژه مردم و جوانان روستایی اظهار داشت: بهای خدمت به مردم و روستاییان همین رضایت قلبی و نشاط آنان می باشد که به جد خستگی این یکماه فعالیت و پشتیبانی از مسابقات را از تن مدیران اجرایی رفع می کند.
معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان در ادامه با اشاره به توسعه ورزش روستایی در سطح شهرستان گفت: جوان روستایی محور فعالیت های فرهنگی ورزشی در روستاست و این مسابقات ارزش معنوی بسیاری داشت و همینکه باعث شد جوانان روستایی در کنار رقابت ؛رفاقت کنند در این یکماه و در کنارهم فعالیت های هدفمند و گروهی را تمرین کنند و به زیبایی پتانسیل های خود را در امر ورزش به همگان ثابت کنند.
در پایان این مسابقات تیم دهیاری روستای خیرآباد مقام اول ، تیم روستای دلازیان مقام دوم و تیم شهدای چاشم مقام سوم را کسب کردندو تیم دهیاری روستای رکن آباد به عنوان تیم اخلاق معرفی شد.
گفتنی است مراسم اختتامیه مسابقات والیبال روستایی جام فجر ساعت ۲۰روز جمعه مورخ ۲۰بهمن ۹۶در سالن امام خمینی (ره) روستای خیرآباد با حضور مسئولین استان و شهرستان و ورزشکاران برگزار می‌شود
در پایان مراسم با اهدای احکام و کاپ قهرمانی و جوایز نقدی ازتیم های برتر و پیشکسوتان و دست اندرکاران این مراسم تجلیل شد.