ساعت

horoscop 2009 free online movies horoscop 2010 | horoscop saptamanal | horoscop zilic | horoscop |

Get Adobe Flash player
تقویم
اردیبهشت ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« فروردین    
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱  
نظرسنجی

مهمترین کمبود ها در خیرآباد را در چه می بینید؟

»نمایش نتایج

در حال بارگزاری ... در حال بارگزاری ...
آمار سایت
بازدید‌های امروز: 24 نفر
مجموع بازدیدها: 23209 نفر
تعداد افراد حاضر: 0 نفر

مجموع بازدید‌ این صفحه: 34 نفر

بهره برداری از ۷ پروژه در ۴ روستای شهرستان سمنان

بخشدار مرکزی سمنان گفت: همزمان با دهه فجر ۷ طرح و پروژه عمرانی در ۴ روستای شهرستان سمنان به بهره برداری می رسد.

به گزارش روابط عمومی دهیاری خیرآباد ، هوشنگ زیاری بخشدار مرکزی سمنان با بیان اینکه بخش عمده اعتبار مورد نیاز برای این طرح ها از اعتبارات دولتی تامین شده است، گفت: بخشی از این اعتبارات نیز توسط دهیاری ها از محل عوارض ارزش افزوده و آورده های مردمی تامین شده است.

زیاری اظهار کرد: در روستای خیر آباد دو پروژه اعم از ساختمان خدماتی، تجاری مربوط به دهیاری و بهره برداری از بلوار توسعه در مجموع ۱۲۰ میلیون تومان هزینه داشته که اعتبار مورد نیاز از محل دهیاری تامین شده است.

وی افزود: دیگر پروژه های قابل بهره برداری در ایام فجر اعم از شهرک مسکونی ۶۵ واحدی حسن آباد، خانه بهداشت رکن آباد با ۱۵۰ میلیون تومان اعتبار، بهسازی و آسفالت معبر اصلی روستای آبخوری ۵۰۰ میلیون تومان، آبرسانی به شهرکهای جدید ۳ روستا ۱۹۰ میلیون تومان و ۲ پروژه منابع طبیعی ۳۰۰ میلیون تومان است.

بخشدار مرکزی سمنان تصریح کرد: در مجموع برای پروژه های عمرانی روستاهای بخش مرکزی ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

وی افزود: سیستم آبیاری تحت فشار برای ۴۸ هکتار از اراضی کشاورزی روستای حسن آباد از طرح هایی است که ۸۵ درصد اعتباراتش دولتی و ما بقی توسط سرمایه گزار تامین شده است.

زیاری در خصوص ایجاد واحد پرورش گاو شیری در مجتمع اعتضادیه حسن آباد، گفت: این طرح متعلق به بخش خصوصی است ولی دولت به آن تسهیلات پرداخت کرده است.

بخشدار مرکزی سمنان گفت: برای طرحهای ” آبیاری تحت فشار و واحد پرورش گاو شیری” در روستای حسن آباد ۱ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان هزینه شده است.

وی با بیان اینکه مسابقات والیبال روستایی به میزبانی دهیاری روستای رکن آباد هم اکنون در حال برگزاری است، افزود: اختتامیه این مسابقات ۲۰ بهمن ماه در خیرآبادبرگزار می شود.