ساعت

horoscop 2009 free online movies horoscop 2010 | horoscop saptamanal | horoscop zilic | horoscop |

Get Adobe Flash player
تقویم
تیر ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
 ۱
۲۳۴۵۶۷۸
۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵
۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲
۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹
۳۰۳۱  
نظرسنجی

مهمترین کمبود ها در خیرآباد را در چه می بینید؟

»نمایش نتایج

در حال بارگزاری ... در حال بارگزاری ...
آمار سایت
بازدید‌های امروز: 25 نفر
مجموع بازدیدها: 24581 نفر
تعداد افراد حاضر: 0 نفر

مجموع بازدید‌ این صفحه: 91 نفر

دهیار خیرآباد از ادامه عملیات تملک وتخریب املاک بافت قدیم خبر داد.

دهیار خیرآباد از تملک و تخریب یک ملک دیگر در ادامه طرح آزاد سازی بافت قدیم خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دهیاری خیرآباد، محمدرضا اعوانی گفت: دهیاری خیرآباد بر اساس مصوبه شورای اسلامی خیرآباد وهماهنگی به عمل آمده با مالکین محترم ملک وراث مرحوم خواری خیرآبادی(پارسا زاده)واقع در طرح تعریض، نسبت به تملک وتخریب و جمع آوری نخاله های ساختمانی اقدام نمود.
اعوانی سهولت در تردد،بازگشایی معابر وکاهش حوادث رانندگی وایجاد فضای های عمومی را از مزایای اجرای طرح های تعریض وتملکی این دهیاری بر شمردوتصریح کرد تمامی تخریب های بافت قدیم ،پس از اینکه ملک قابلیت بوم گردی نداشته باشد نسبت به تخریب اقدام می گردد.
دهیار خیرآباد ادامه داد: تاکنون تعداد زیادی از طرحهای عقب نشینی در خیابان فردوس ودیگر معابر اصلی وفرعی خیرآباد پس از اخذ رضایت مالکین توسط این دهیاری صورت پذیرفته است.در راستای این بازگشایی ها،عملیات بهسازی شامل تخریب وخاکبرداری ،دیوار کشی و آسفالت در این مناطق اجرا گردید.
اعوانی با اشاره به اعتبار این پروژه اظهار داشت: تاکنون مبلغی حدود ۴۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ریال از محل اعتبارات وبودجه عمرانی دهیاری خیرآباد هزینه شده است.
وی در پایان تصریح کرد: امید است بامشارکت وهمکاری مالکین محترم با دهیاری وشورای اسلامی جدید خیرآبادعملیات بازگشایی معابر که خواسته تمامی اهالی می باشد با قوت ادامه داشته باشد.